Wie doet wat?



directeur:
Herwin Roberts
hoofd onderwijs en zorg:
Helma van Laerhoven
 
Management team
coördinator onderbouw:
Marlou Brosens
coördinator middenbouw:
Angeline Gooijers
coördinator bovenbouw :
Dirk van Iersel







schooljaar 2016-2017
groep 1-2 Y/E:          Yvonne van Haaren &  Esther van Veldhoven
groep 1-2 N:             Nicole van Amelsvoort
groep 1-2 C/M:         Corine Holtrop & Marleen Sprengers
groep 1-2 M/O:        Marlou Brosens & Eva Oomen
groep 1-2 K/M:         Karin van Oirschot & Mariëtte Veldman
instapgroep:            Marcella van der Poel

groep 3 S/M:            Simone Barendregt & Marleen Sprengers 
groep 3 A/M:            Anne Luteijn & Marieke van Elk
groep 3 A/A:             Angeline Gooijers & Anke Overzier

groep 4 D/D:            Desirée van Diest & Dian Brock
groep 4 L/A:             Lian van de Pol & Annelies Cloo
groep 4/5 A/P:         Angelique Visser & Pleuni van Ruijven

groep 5 W/B:            Wilma Robben & Babette Schraven
groep 5 A/C:             Astrid de Jong & Corine van de Gun
groep 4/5 A/P:          Angelique Visser & Pleuni van Ruijven

groep 6 M/V:           Marcel de Reuver & Vanessa de Laat
groep 6 I/D:             Ilse Schellekens & Dirk van Iersel 
groep 6 R/D:            Ralf de Kinderen & Dirk van Iersel

groep 7 I/J:               Ineke Sleddens & Julie Brugmans
groep 7 M/D:           Marloes Verbeek & Daniëlle van den Eerenbeemt
groep 7 R/M:           Renske Schroot & Maaike Oerlemans

groep 8 I:                 Ilse Kuijstermans
groep 8 N:               Nick van Vugt
groep 8 A/J:             Annelies Maus & Jasmine Jenniskens

Inval-leerkracht:     Nicol van Loon
 
Hoofd  Onderwijs en Zorg:            Helma van Laerhoven    
Interne begeleider onderbouw:    Mariëtte Veldman
Interne begeleider middenbouw: Marieke van Elk
Interne begeleider bovenbouw:    Danielle van den Eerenbeemt

RT-leerkracht:                                 Annelies Cloo
                                                         Corine van de Gun
                                                         Marieke van Elk
Plusklas:                                          Wendy van Beurden
onderwijsassistenten:                    Mélanie Verhoeven
                                                         Maike Walraven
                                                         Charlotte de Nennie

Voor- en vroegschoolse Educatie: Linda Smits


Administratief medewerkster:     Karin Elands
Conciërge:                                     Sjef Verhagen, Erwin Hopmans
ICT-er:                                            Corné Schoonen