Wie doet wat?



directeur:
Herwin Roberts
hoofd onderwijs en zorg:
Helma van Laerhoven
 
Management team
coördinator onderbouw:
Yvonne van Haaren
coördinator middenbouw:
Angeline Gooijers
coördinator bovenbouw :
Dirk van Iersel







schooljaar 2018-2019
groep 1-2 M:            Marcella van der Poel
groep 1-2 Y/K:          Yvonne van Haaren &  Karin van Oirschot  
groep 1-2 N/E:          Nicole van Amelsvoort & Esther van Veldhoven
groep 1-2 C/M:         Corine Holtrop & Marleen Sprengers
groep 1-2 D/D:         Desirée van Diest & Dian Brock
groep 1-2 K/M:         Karin van Oirschot & Mariëtte Veldman
            
groep 3 S/M:            Simone Barendregt & Marleen Sprengers 
groep 3 A/M:            Anne Luteijn & Marieke van Elk
groep 3 A/A/C:         Angeline Gooijers & Anke Overzier & Coby van den Biggelaar

groep 4 R:                 Remco Roestenburg
groep 4 L/A:              Lian van de Pol & Annelies Cloo & LIO Bart van de Louw
groep 4 P:                 Pleuni van Ruijven

groep 5 W/B:            Wilma Robben & Babette Schraven
groep 5 A/R:             Astrid de Jong & Renske Schroot
groep 5 A:                 Angelique Verberne

groep 6 M/V:           Marcel de Reuver & Vanessa de Laat
groep 6 I/A:             Ilse Schellekens & Annelies Maus 
groep 6 M/L:           Maaike Oerlemans & Lotte van Poppel

groep 7 I/C:               Ineke Sleddens & Corine van de Gun
groep 7 M/D:           Marloes Verbeek & Daniëlle van den Eerenbeemt & LIO Lotte Spekking
groep 7 D/J:           Dirk van Iersel & Julie Brugmans

groep 8 I:                 Ilse van Pelt
groep 8 N:               Nick van Vugt 
groep 8 J:                 Jasmine Jenniskens 

Inval-leerkracht:     Nicol van Loon
 
Hoofd  Onderwijs en Zorg:            Helma van Laerhoven    
Interne begeleider onderbouw:    Mariëtte Veldman
Interne begeleider middenbouw: Marieke van Elk
Interne begeleider bovenbouw:    Danielle van den Eerenbeemt

RT-leerkracht:                                Annelies Cloo
                                                         Corine van de Gun
                                                         Marieke van Elk
Plusklas:                                          Liesbeth van der Velden
onderwijsassistenten:                  Mélanie Verhoeven 
                                                         Susan Geurts
Onderwijscoach:                           Diana van Kimmenade

Voor- en vroegschoolse Educatie: Susan Geurts

Administratief medewerkster:     Karin Elands
Conciërge:                                       Sjef Verhagen, Erwin Hopmans
ICT-er:                                               Corné Schoonen